A kdo si troufá Vás trénovat...

Mé jméno je Regina. Jsem sportovní nadšenec vlastnící licenci trenér fitness. Od 3 let jsem sama navštěvovala cvičení pro děti, SOKOL byl mým druhým domovem. Prošla jsem pár lety sportovní gymnastiky. Navštěvovala jsem krátce judo, taekwondoo, zkoušela tanec, areobic a ustálila jsem se nakonec ve fitness. Z pozice partnera aktivně soutěžícího kulturisty, jsem měla 16 let možnost, zkoumat prostředí kulturistiky a fitness. Podílela jsem se na všech přípravách, které končily většinou umístěním na prvních třech místech, jak na republikové tak mezinárodní účasti. Za tuto možnost a získané zkušenosti jsem dodnes velmi ráda. Zkusila jsem si tedy dost klasického drilu a těžkých tréninků. Mým koníčkem však je především zaměření na zdraví prospěšné tréninky.

V současné době působím také v Rehabilitační nemocnici Beroun, jako fitness trenér.

Začala jsem se hodně zajímat o vhodná fyzio cvičení k vyrovnání svalové dysbalance, rehabilitační cvičení poúrazových stavů, cvičení pro prevenci proti bolesti zad a onemocnění páteře (např. vyhřezlé ploténky, skolioza...). V tomto směru se neustále vzdělávám. Navštěvuji odborné semináře a kurzy, aktivně hledám informace o pohybovém aparátu a mnohé konzultuji s lékaři. Moje knihovnička je plná knih o těle, anatomii a funkcích pohybového aparátu. Baví mě psychosomatika a psychologie.

Jak jsem již zmínila, mám kurz trenéra Fitness, dále kurz SM Metody MUDr. Smíška a kurz DNS prof. Koláře. Nedílnou součástí je také kurz Zdravotníka zotavovacích akcí, pokud bychom to s cvičením přehnali :)